4-izbový byt s balkónom na predaj, Továrenská ulica, Lučenec

Ponúkame na predaj 4 izbový byt s balkónom, ktorý prešiel kompletnou luxusnou rekonštrukciou. V byte sú nové rozvody teplej a studenej vody, nová elektrika a plyn. Dispozícia bytu bola zmenená oproti pôvodnej. Byt má rozlohu 72,5m2 + 2m2 balkón a 3m2 pivnica.  Pozostáva z kuchyne, ktorá je spojená s obývačkou, 3 nepriechodných samostatných izieb. Oddelená kúpeľna a wc. Nachádza sa na 5. poschodí. V celom byte sú nové vystierkované steny, podlahu tvorí laminátová podlaha v izbách a kermická dlažba v chodbe, kúpeľni a wc. Vybavenie bytu tvorí rohová kuchynská linka na mieru so stavanou umývačkou riadu, plynová varná doska, elektrická rúra a komínový digestor. V byte nájdete množstvo smart doplnkov ako dotykové vypínače svetla s možnosťou ovládanie cez mobil prostredníctvom wifi, 360 stupňové pohybové senzory na automatické zapínanie a vypínanie svetla. 

Byt sa nachádza na ulici Továrenskej v Lučenci. V blízkosti bytu sa nachádza občianska vybavenosť v obchodnom centre Villagio, kde nájdete potraviny, kaviareň, kadernictvo a holičstvo, reštauráciu, zubnú ambulanciu a mnohé iné. Výhodou je množstvo parkovacích miest pred bytovým domom. 

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmluvnej dokumentácie a úhrada poplatkov súvisiacich s overením podpisov u notára.

V prípade, že máte záujem financovať kúpu tejto nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, tento Vám vybavíme úplne ZADARMO. Taktiež dostanete od nás ZADARMO poistenie domácnosti na 1 rok.

Cena nehnuteľnosti je 70.990€.

V prípade záujmu vyplňte formulár v spodnej časti alebo zavolajte na tel. číslo 0944 676 616.