3-izbový byt na predaj, Vajanského ulica, Lučenec

Ponúkame na predaj 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 7. poschodí z 8. s výťahom. Byt má rozlohu 74m2 + 3m2 pivnica. Pozostáva z veľkej chodby z ktorej sa vchádza do troch samostatných nepriechodných izieb a kuchyne. Oddelená kúpeľna a wc. Na byte boli vymené vchodové dvere za bezpečnostné a pôvodné drevené okna za plastové s kvalitným trojsklom, ktoré Vám zabezpečí dokonalú ako zvukovú tak aj tepelnú izoláciu. Nová je aj kompletná elektroinštalácia, elektrické zásuvky, svetlá. Nová vodoinštalácia a odpad. Podomietkový wc systém, sprchový kút, 8mm plávajúca podlaha.

Byt sa nachádza na ulici Vajanského v Lučenci. V blízkosti bytu sa nachádza občianska vybavenosť, obchod - COOP Jednota, základná škola, kaviareň, lekáreň aj lekárska ambulancia. Výhodou je množstvo parkovacích miest pred bytovým domom.

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmluvnej dokumentácie a úhrada poplatkov súvisiacich s overením podpisov u notára.

V prípade, že máte záujem financovať kúpu tejto nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, tento Vám vybavíme úplne ZADARMO. Taktiež dostanete od nás ZADARMO poistenie domácnosti na 1 rok.

Cena nehnuteľnosti je 65.990€

V prípade záujmu vyplňte formulár v spodnej časti alebo zavolajte na tel. číslo 0944 676 616.