4-izbový byt na predaj, Rúbanisko II, Lučenec

Ponúkame na predaj 4 izbový byt, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 1. poschodí z 8. s výťahom. Byt má rozlohu 84m2 + 3m2 pivnica. Pozostáva z chodby z ktorej sa vchádza do troch samostatných nepriechodných izieb a kuchyne spojenej s obývačkou. Oddelená kúpeľna s vaňou a masážnym sprchovým kútom a wc. V byte sú nové elektrické rozvody, vodovodné rozvody, vzduchotechnika. Vybavenie bytu tvorí moderná kuchynská linka so spotrebičmi, elektrická varná doska, teplovzdušná rúra, umývačka riadu, digestor.

Byt sa nachádza na Rúbanisku 2 v Lučenci. V blízkosti bytu sa nachádza občianska vybavenosť, obchod - LIDL, základná škola, kaviareň, poliklinika. Výhodou je množstvo parkovacích miest pred bytovým domom.

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmluvnej dokumentácie a úhrada poplatkov súvisiacich s overením podpisov u notára.

V prípade, že máte záujem financovať kúpu tejto nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, tento Vám vybavíme úplne ZADARMO. Taktiež dostanete od nás ZADARMO poistenie domácnosti na 1 rok.

Cena nehnuteľnosti je 81.500€

V prípade záujmu vyplňte formulár v spodnej časti alebo zavolajte na tel. číslo 0944 676 616.